Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką firmę tuningową polecacie w okolicach Częstochowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaką firmę tuningową polecacie w okolicach Częstochowy

    misza_zabrze, realnie mają duże "gifty" w serii od fabryki, chyba największe w uturbionych OII spotykane, potrafi być pod te 180 ps,nie bój się :P po chipie spokojnie wychodzi ponad 200 ps, a nawet chipy (wcale nie niebiezpieczne) robisz na tym silniku nawet do 220-30 ps ....Twój pewnie ledwo trzyma seryjne 150 ps, bo właśnie nie ma suszarki... :P :P :wink:

  • #2
    Jaką firmę tuningową polecacie w okolicach Częstochowy

    Witam! Jak w temacie. Chce podnieść moc w swojej octavii i szukam dobrego zakładu tuningowego oczywiście z hamownią. Kogo możecie polecić a kogo nie na tereanie Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia i okolic oczywiście ? Z góry dzięki

    Komentarz


    • #3
      skodzik,

      jedź do

      CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów

      Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Re: Jaką firmę tuningową polecacie w okolicach Częstochowy

        Zamieszczone przez skodzik
        Witam! Jak w temacie. Chce podnieść moc w swojej octavii i szukam dobrego zakładu tuningowego oczywiście z hamownią. Kogo możecie polecić a kogo nie na tereanie Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia i okolic oczywiście ? Z góry dzięki
        Machnij te 200km i podjedź do Chip tuning samochodów Warszawa – Unitronic Poland Chiptuning
        Pozdrawiam
        perfex

        Octavia HTP

        Komentarz


        • #5
          a ktoś wogóle dłubie już te sterowniki z O3 :?:
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Nexus6,

            Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

            Mieliśmy okazję mierzyć nową Skodę Octavię RS z najnowszym dwulitrowym dieslem o oznaczeniu CUP. Niestety modyfikacje na razie nie są możliwe ale już od fabryki dostajemy niezły bonus
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez LUKI
              Niestety modyfikacje na razie nie są możliwe
              mówiłem :diabelski_usmiech
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • #8
                Z tego co się orientowałem TDI w OIII są "zablokowane" na mody. Będzie pewnie trzeba poczekać kilka miesięcy, aż chłopaki "złamią" komputer by móc wprowadzać zmiany w mapach.
                Ja jeszcze auta nie odebrałem, a już mnie korci by "dłubnąć" dziwkę
                "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                Komentarz


                • #9
                  No to do uslyszenia za dwa lata. :lol:

                  Mniej wiecej tyle uplynelo od wprowadzenia CAY(A,B,C) zanim pojawily sie checksumy, a tch silnikow jest pelno w Polo, Fabiach, a nawet Passaty je mialy 8)
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: Jaką firmę tuningową polecacie w okolicach Częstochowy

                    Zamieszczone przez skodzik
                    Witam! Jak w temacie. Chce podnieść moc w swojej octavii i szukam dobrego zakładu tuningowego oczywiście z hamownią. Kogo możecie polecić a kogo nie na tereanie Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia i okolic oczywiście ? Z góry dzięki
                    Ja polecam firmę, z okolic Myszkowa Grand Service. Mają hamownie i to chyba nawet do aut z napędem 4x4. Ja u nich zakładałem gaz. pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #11
                      fredaster, Ta... a dzisaj o godzienie 11:35 przeczytales taki magiczny temat i postanowiles sie szybko zarejestrowac i cos nabazgrac z kryptoreklama pewnej firmy piszac swoje pierwszy post na tym forum.

                      OMG
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Maicroft
                        No to do uslyszenia za dwa lata.
                        no i gitara, akurat gwara się skończy
                        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X